Programowanie

Aktualizacja, programowanie

Dzięki aktualizacji oprogramowania, Twoje BMW/MINI będzie zawsze na bieżąco. Aktualizacje oprogramowania, począwszy od systemu nawigacji, poprzez sterownik silnika i skrzynię biegów, optymalizują działanie urządzeń elektronicznych. Dzięki temu, silnik oraz automatyczna skrzynia biegów pracują odczuwalnie lepiej, a system nawigacji doprowadzi Cię zawsze do celu, dzięki najnowszym mapom nawigacyjnym.

Dzięki dostępowi do BMW Online Service System i oryginalnej głowicy ICOM A2, potrafimy zaprogramować dowolny model BMW z serii Exx oraz Fxx, a także pojazdy MINI,
z zachowaniem zalecanego poziomu integracji oprogramowania (ang. Integration Level). Nie musisz się już obawiać, że Twoje auto będzie posiadało oprogramowanie z niezaufanego źródła.

Aktualizujemy także dane nawigacyjne, bazę danych Gracenote, uruchamiamy język polski.

Posiadamy indywidulany dostęp do BMW Aftersales Assistance Portal (ASAP), który zawiera aktualną bazę wiedzy i szczegółowe dokumenty z zakresu tzw. "retrofitów".

Bimmer Upgrades na YT
Kliknij i zobacz nasz kanał
w serwisie YouTube.
XNie pokazuj tego powiadomienia Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies.